Berkay, Vadi Açıkhava konserinin tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladı

Yaz aylarını arka arkaya verdiği konserlerle geçiren Berkay, önceki gece İstanbul Vadi Açıkhava Konser Alanı’nda verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Berkay, sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği konserin tüm gelirini ise Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

Türk pop müziğinin iddialı ismi Berkay, dün akşam İstanbul Vadi Açıkhava Konser Alanı’nda hayranlarıyla buluştu. Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, İnanırım, Gel Gel, Benim Hikayem, Yaz gibi sevilen şarkılarının yanı sıra sahnede söylemekten hoşlandığı şarkılardan oluşan repertuvarı ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Berkay, iki saat sahnede kaldı.

Tüm gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladığı konseri için 5 gün önce sosyal medyasında tüm hayranlarına ‘’ gelemeseniz bile bir bilet alarak siz de katkıda bulunabilirsiniz” diye seslenen Berkay ‘ın çağrısına sevenleri kayıtsız kalmadı; sanat, cemiyet hayatı ve iş dünyasının birçok ünlü ismi de bilet alarak katkıda bulundular. Berkay da konsere gelenleri sürprizlerle karşıladı. Özel tasarlanmış sahnesi, renk efektleri ve ışık oyunlarıyla görsel bir şölene dönüşen konserinde Berkay’a 13 kişilik orkestrası ve 4 dansçısı eşlik etti.

blank
Berkay

Kendi parçalarının yanı sıra müziğin efsane isimlerinin şarkılarına yer veren Berkay, şarkılarıyla seyirciyi yerine oturtmadı. Konser alanını dolduran 4 binin üzerinde seyirci her şarkıyı Berkay ile beraber söyledi.

Mehmetçik Vakfı İstanbul Anadolu Yakası Temsilcisi Emekli Albay Ümit Yücekan konser sonrası Berkay ‘ı kulisinde ziyaret ederek kendisine “Mehmetçik Vakfı adına ve Genel Müdürümüz adına çok teşekkür ediyoruz. Şuanda yapılan en büyük bağışlardan bir tanesini yapıyorsunuz, minnettarız…” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.