Berkay Harbiye konserine sıkı hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı yeni şarkısı Uygun Adım ile sevenlerine sürpriz yapan Berkay, sosyal medyada kısa sürede tıklanma rekoru kırarak büyük ilgi gördü. Şarkısının gördüğü ilgiden memnun olan Berkay, bugünlerde ise Ağustos ayında vereceği Harbiye Açıkhava Tiyatrosu konserine hazırlanıyor. Konserin hazırlıkları için hiç bir masraftan kaçınmayan Berkay hayranlarına çok özel bir gece yaşatacağını söylüyor.

Sözü ve müziği Murat Dalkılıç düzenlemesi Volga Tamöz imzalı şarkısı Uygun Adım ile sevenlerine sürpriz yaparak yaza merhaba diyen Berkay sosyal medyayı salladı. Şarkının sözleri sosyal medyada yer alır almaz Türkiye trend topic listesine giren Uygun Adımın gördüğü ilgiden mutlu olan Berkay bir sonraki hedefinin ise Ağustos ayında vereceği Harbiye Açıkhava Tiyatrosu konserinin mükemmel geçmesi olduğunu belirtiyor.

11 Ağustos Perşembe akşamı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Turkcell Yıldızlı Gecelerde konser verecek olan ünlü şarkıcı, üç takım elbise ve sahne şovu için şimdiden 100 bin lira harcadı. İstanbulun en gözde konser mekanı olan Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda ilk defa konser verecek Berkay, bu konser için özel olarak hazırlanıyor. Tatilini geçirmek için Las Vegasa giden şarkıcı buradaki konser ve şovları seyrederek ilham arıyor.
Özel sahne şovları, hit şarkıları her zaman büyük ses getiren ünlü sanatçı, Harbiye Sahnesinde de bu geleneğini sürdürecek. Konserinde dünden bugüne hit olmuş sevilen şarkılarının yanı sıra arabesk şarkılardan oluşan repertuvarı ile sahne alacak Berkaya sahnede 15 dansçı eşlik edecek.

Berkay ;6 Temmuz İstanbul Vitrin, 7 Temmuz Antalya Jolly Joker, 8 temmuz Çeşme Cece, 9 Temmuz Bodrum La Plaj, 11 Temmuz Antalya Expo 2016, 13 Temmuz İstanbul Cece, 14 Temmuz Balıkesir Ringo Bar, 15 Temmuz Çeşme Cece, 16 Temmuz Kuşadası Jade Beach Club, 20 Temmuz İstanbul Vitrin, 21 Temmuz Bodrum Sahne Türkbükü, 22 Temmuz Sakarya Lion Club, 23 Temmuz Çeşme Cece, 24 Temmuz Eskişehir Düğün, 25 Temmuz İstanbul Düğün, 27 Temmuz İstanbul, Vitrin, 29 Temmuz Çınarcık Clun Kio, 30 Temmuz Bursa Jolly Joker sahnesinde şarkı söylüyor olacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.