Bergüzar Korel’in yeni dizisindeki ilk hali görüntülendi

‘Vatanım Sensin’ dizisinin çekimleri başladı. Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’i 11 yıl sonra başrolde bir araya getiren ‘Vatanım Sensin’ dizisinin çekimleri nihayet başladı.

Dizi için başta ‘Filinta’nın çekimlerinin yapıldığı İzmit Seka’daki stüdyolara bakılmış, ancak daha sonra Beykoz Kundura Fabrikası’nda karar kılınmıştı. Geçen günlerde dizinin kostümleriyle deneme sahnesi çeken ve sonuçtan çok memnun kalan ünlü çift, bu sabah itibariyle sete çıktı.

gazetemag.com-berguzar

‘Vatanım Sensin’, İzmir’in işgal edildiği 1918 yılında geçiyor. Dizide Cevat adlı vatansever bir askerin 2 çocuklu eşi Azize karakterine hayat veren Bergüzar Korel, 1 yıl öncesine kadar yine aynı mekanda 3 sezon boyunca ‘Karadayı’ dizisinde rol almıştı.

Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yönetmen koltuğuna oturduğu, Necati Şahin ile Nuran Evren Şit’in ise kaleme aldığı, O3 Medya imzalı dizide diğer önemli rolleri Onur Saylak ve Şebnem Hassanisoughi paylaşıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.