gazetemag tv

Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel ”Evlere temizliğe gidiyorum!”

Merhum oyuncu Tanju Korel’in kızı, Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, kendisine Amerika’da sıfırdan bir hayat kurdu. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Zeynep Korel’in oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe gittiği ortaya çıktı. Arta kalan zamanlarında köpek gezdirerek para kazandıran Zeynep Korel, konuyla ilgili ”Çalışmak hiç ayıp değil.” dedi.

2005 yılında hayatını kaybeden usta oyuncu Tanju Korel’in kızı, Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, Amerika’da yeni bir hayat kurdu.

2. Sayfa programının özel haberine göre; Zeynep Korel, Chicago’ya taşınarak burada hayatına sıfırdan başladı. Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olan, Teksas’taki Rice Üniversitesi’nde Tasarım bölümünü bitiren, birçok şirkette yöneticilik yapan, iki kitap yazan Zeynep, temizlik işçisi oldu.

400 LİRAYA TEMİZLİĞE GİDİYOR

Oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe giden Zeynep, arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdiriyor. Zeynep Korel yeni hayatıyla ilgili “Amerika’da evlere temizliğe gidiyorum. Şuanda gündelikçilik yapıyorum. Bunun daha aşağısı yok. ‘Ailenin imkanları olmasına rağmen sen nasıl bunu yapıyorsun?’ diyenler çok. hiçbir şey ayıp değil. Çalışmak hiç ayıp değil.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler