Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, annesini böyle suçladı!

Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, Sabah gazetesine birbirinden önemli açıklamalar yaptı.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, geçtiğimiz haftalarda bir programa katılmış ve kardeşi Bergüzar Korel ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Geçtiğimiz gün Sabah gazetesine konuşan Zeynep Korel, “Kardeşiniz Bergüzar Korel’le ilişkiniz nasıldı?” sorusuna “Onun doğmasını o kadar çok istedim ki… Doğduğu andan itibaren hep ona karşı büyük bir sorumluluk hissettim. Bana “Küçük anne” derdi. Çok düşkündüm ona. Hep koruyup kollamaya çalışırdım onu. Şimdi bakıyorum da “Benim kız kardeşim bu olamaz” diyorum. Bergüzar ünlü olduktan sonra bambaşka biri oldu. O eski, benim üstüne titrediğim insanın yerini bambaşka biri aldı. Artık onu tanıyamıyorum.” dedi.

Annesini suçladı

Zeynep Korel, “Şimdi geriye dönüp baktığınızda ‘Keşke hiç konuşmasaydım’ diyor musunuz?” sorusuna ise “Hayır. İyi ki de konuşmuşum. Herkesin gerçek yüzünü gördüm. ‘Annem beni mi yoksa kardeşimi mi daha çok seviyor?’ diye sorardım. Cevabını aldım. Annem ve kız kardeşim beni uçurumdan aşağı attı. Beni yaşarken öldürdüler. Annem beni engelledi her yerden. Yok saydı. Sormadı bile ‘Açıklamalar doğru mu?’ diye. Demek ki onlar için zaten yokmuşum. Kardeşi kardeşe kırdırdı. Bergüzar “Ben ona para yardımında bulunmuyorum” diyebilirdi. Çevresindeki yalaka takımının bel altı vuruşlarına müsaade etti. Benim tüm özel yaşamım televizyon kanallarında yalan, yanlış şekilde ifşa edilirken ikisi de neredeydi? Hadi beni düşünmediler, o çok kıymet verdikleri ‘Korel’ soyadını da mı düşünmediler? Eğer vicdanları varsa doğruyu söylerler.” diyerek annesini suçladı.

Bergüzar Korel, ablası Zeynep Korel hakkında ilk kez konuştu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.