Bergüzar Korel ile Sinem Kobal arasında kıskançlık krizi

Bergüzar Korel ile Sinem Kobal ‘Fi’ dizisinin galasında yüzyüze gelmemek için köşe kapmaca oynadı. Nedeninin; Sinem’in eşi Kenan İmirzalıoğlu’nu eski rol arkadaşı Bergüzar’dan kıskanması olduğu iddia edildi.

Bergüzar Korel ile Kenan İmirzalıoğlu birlikte Karadayı dizisinde rol almış, ikili birbirine çok yakıştırılmıştı. Hatta Bergüzar Korel o dönem Cihangir’de Kenan’ın evinin sokağında kurabiye dükkanı açtığında ‘Kenan’a yakın olmak için o muhiti seçti’ denilmişti.

SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ

Meğer yapılan yakıştırmalar o dönem Kenan İmirzalıoğlu ile nişanlı olan Sinem Kobal’ın canını sıkmış. Çünkü Sinem Kobal ile Bergüzar Korel önceki akşam ‘Fi’ dizisinin galasında soğuk rüzgarlar estirdi, ünlü isimler yüzyüze gelmemek için köşe kapmaca oynadı. Bergüzar Korel’e selam vermeyen Sinem Kobal onun röportajı bitene kadar uzakta oyalandı.

TAŞINMA NEDENİ BUYMUŞ

Bergüzar salona giriş yaptıktan sonra Sinem de muhabirlerin karşısına geçti. Görenleri şşaşkına uğratan bu kaçışmanın nedeni olarak dizi döneminde ortaya atılan iddialar gösterildi. Hatta Sinem Kobal’ın Kenan’ın Cihangir’deki evinden taşınmasını şart koşmasının nedeni de böylelikle ortaya çıktı.

‘SERENAY ÇOK GÜZEL’

Kerem Bürsin, Fi’de rol alan sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı yalnız bırakmadı. Bürsin, “Serenay, çok çalışkan ve işine odaklı biri. Serenay, çok çok güzel biri” dedi. Yakışıklı oyuncu sevgilisinin Mehmet Günsür’le olan öpüşme sahneleri hakkındaki sorulara, “İşine saygı duyuyorum. Kıskanma durumu yok” diye yanıt verdi.

KENAN HASTA SİNEM GEZİYOR

Galaya yalnız katılan Sinem Kobal, “Aslında Kenan da gelecekti ama tatilde grip olduk. Ben iyileştim o hala hasta. Bu nedenle galaya katılamadı. Miami’den ev alacağımız iddiası doğru değil” dedi.

KENDİNİ BEĞENMİYOR

‘Kiralık Aşk’ dizisi ile yıldızı parlayan Elçin Sangu da galadaydı. Saç rengini değiştirmeyi düşünmediğini söyleyen Sangu, “Rol gereği saçlarımı asla kazıtmam” dedikten sonra ekledi: “Kendimi güzel bulmuyorum. Elim yüzüm düzgün sadece.”

ESKİ AŞKLARINDAN KAÇTI

Galaya Çağatay Ulusoy da davetliydi fakat katılmadı. Yakışıklı oyuncunun katılmama nedeni; eski aşkları Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç ve Gizem Karaca’nın orada olacak olmasıydı.

ÖPÜŞME YASAĞI YOK

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit dizilerde birbirlerine öpüşme yasağı koydukları haberlerini yalanladı. Çift, “İşimiz ne gerektirse yaparız. Birbirimize saygı duyuyoruz” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.