Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ‘Vatanım Sensin’ dizisinin çekim tarihi belli oldu

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in başrol oynamaya hazırlandığı ‘Vatanım Sensin’ dizisi için geri sayım başladı. İlk olarak adını ‘Vatan Haini’ olarak duyuran ancak daha sonra ‘Vatan Sevgisi’ şeklinde değiştirilen projenin cast çalışmaları tamamlandı.

Son provalar

En son Şebnem Hassanisoughi’nin kadrosuna dahil olduğu dizinin çekimleri 13 Ağustos’ta start alıyor. Osmanlı döneminde bir askerin hem vatanı hem de aşkı uğruna verdiği büyük savaşını senaryolaştıran projenin oyuncuları ise son okuma provalarını yapıyor. 1918’in İzmir’in de geçen hikâyede Halit Ergenç Cevat isminde vatansever bir askeri canlandıracak. Bergüzar Korel de onun 2 çocuk doğurmuş eşi Azize’yi oynayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.