‘Bergen’ doğum günü 15 Temmuz’da da unutulmadı

Gişe rekorları kıran filmi ile son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen ‘Bergen’, doğum günü 15 Temmuz’da da unutulmadı. Direniş ve mücadelelerle geçen hayatının genç yaşta elinden alınışının yakıcı izi hala kalplerde dururken geride bıraktığı eserler Türkiye müzik tarihinde hiçbir zaman eskimeyecek.

YouTube video

Hayatının sinema perdesine aktarıldığı filmle Bergen, gücünü hayallerinden, sesinden ve hayata dair hiç vazgeçmediği umudundan alan yetenekli bir müzisyen olarak Türkiye ve dünya izleyicisi ile buluşmuştu.

Tasarımı ve yapımı Orchestra Content’e ait olan ‘Bergen’ filminin yapım belgeseli, sanatçının doğum gününde yayına girdi. Özel röportajlar, kamera arkası görüntüler ve Bergen’in hayatına dair unutulmaz detaylar ‘Bergen Yapım Belgeseli’nde yer aldı. Belgesel, Orchestra Content’in YouTube kanalından ücretsiz bir şekilde izlenebilecek.

Bugün aramızda olsaydı 64. yaşını kutlayacağımız sanatçıyı özlem ve rahmetle anıyoruz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.