Beren Saat’ten kafa karıştıran paylaşım!

Kenan Doğulu ile evliliğindeki sorunları kısa süre önce aşan Beren Saat, Anneler Günü’nde dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Saat’in paylaşımına düştüğü sözler kafaları karıştırınca, sosyal medyayı adeta salladı!

Son olarak Atiye dizisiyle hayranlarının karşısına çıkan Beren Saat, sosyal medya hesabını son derece nadir kullanan isimler arasında yer alıyor. Durum böyle olunca da Saat’in yaptığı hemen her paylaşım uzun süre konuşuluyor.

ANNELER GÜNÜ PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Başarılı oyuncu bu defa Anneler Günü üzerine yazdıklarıyla dikkatleri üzerine çekti. Corona virüsü günlerinde bu özel günde annesinden ayrı kalmak zorunda olan Saat kutlama için yazdıklarıyla mistik öğeler taşıyan dizisi Atiye’den alıntılar yapmış gibi durdu.

 

blank

‘HERKESE MOLEKÜLLERİMDEN GÖNDERİYORUM’

“Ben size gelemiyorum ama nihayet siz Cadde’de yürüyüş yapabileceksiniz. Bilincim sizinle olacak. Doğa Ana ne yaptığımızı düşünmemiz için odalarımıza yolladı bizi. Hatalarımızı anlayana kadar da çıkartmayacak belli ki. Hasret çekmeyi öğrendi bilmeyenlerimiz; kaynaklarımızı ve enerjimizi doğru kullanmayı, detaylara takılmamayı öğrendik.

Kelebek etkisinin hasta bir bünyede nasıl sonuçlar yarattığını, birbirimize karşı sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu anlamaya başladık. Bugüne ailesinden birini kaybetmemiş, şanslı bir gezegen sakini olduğum için ve doğru işleyen sağlık sistemimiz için Evren’e teşekkür ederek başlıyorum.

Bu yıl Anneler Günü’ne denk gelen Efe’nin Doğum Günü için Annesi Nil Güray’a onu sarmalayacak sevgi enerjisi gönderiyorum. Bugünü annesinden ayrı geçirmek durumunda kalan herkese moleküllerimden biraz biraz gönderiyorum. Siz de zaman ayırın bedeninizin yanında olamasa da bilincinizle annenizin frekansını yakalayın. Onlar titreşimlerimizi hep hisseder. Kollektif Anne Sevgisi Meditasyonu yapalım. Biz buradan çıkarız, biraz sabır. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun, bu ayrı geçirilen son günümüz olsun”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.