Beren Saat’ten albüm müjdesi

Son olarak Atiye dizisinde rol alan Beren Saat, albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu yeni projesiyle ilgili, “Kenan acayip aranjmanlar yaptı şarkılara. Hayallerimin ötesinde bir çalışma oluyor” dedi.

Ünlü oyuncu Beren Saat ile eşi Kenan Doğulu Refik Anadol sergisinin açılışında objektiflere takıldı. Ünlü çift, galeriden ayrılırken magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Doğulu, sergi için “Refik Anadol, Los Angeles’tan sevdiğimiz bir dostumuz. Buradaki sergisi bizi heyecanlandırdı” dedi.

Saat’e bir süredir üzerinde çalıştığı müzik albümü soruldu. Oyuncu, “Kenan acayip aranjmanlar yaptı şarkılara. Hayallerimin ötesinde bir çalışma oluyor, çok heyecanlıyım” dedi.

“Dizim büyük fiyaskoyla sonuçlandı”
Kenan Doğulu, “Beren Hanım şarkıcılığa başladı, siz oyunculuğu düşünür müsünüz?” sorusuna, “Zor bu saatten sonra. Hatırlarsanız bir zamanlar bir dizim olmuştu ‘Hiç Bana Sordun mu’ diye. Büyük fiyaskoyla sonuçlanan o diziden sonra hiç niyetlenmedim açıkçası” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.