Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu’nun ailesi ile arası düzelmiyor

Ünlü oyuncu Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu’nun ailesi ile uzun süredir arasının açık olduğu söyleniyordu. Saat’in, geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren Ozan Doğulu’nun doğum gününü kutlamaması, “Eşinin ailesi ile arası düzelmemiş” yorumlarına neden oldu.

Ozan Doğulu, 48’inci yaşını önceki akşam Etiler’de bulunan Limon Köyiçi’nde kutladı. Partiye ünlü aranjörün kızları, annesi, kardeşleri ve sevgilisi de katıldı. Pasta kesilmesinin ardından sahneye çıkan Kenan Doğulu sevilen şarkılarını abisi için seslendirdi. Ünlü şarkıcı mekan çıkışı “Ozan’ın doğum günü için bütün aile buradaydık, çok eğlendik” dedi.

blank

KAYINBİRADERİNİ PAS GEÇTİ

Kenan Doğulu ile evli olan Beren Saat’in Ozan Doğulu’nun doğum gününü kutlayıp kutlamayacağı merak ediliyordu. Saat, sosyal medya hesabından Dünya’da Gece dizisi ve Aşk-ı Memnu’da birlikte rol aldığı, önceki gün hayatını kaybeden Recep Aktuğ ile ilgili bir paylaşım yaptı ancak kayınbiraderi Ozan Doğulu ile ilgili bir ileti paylaşmadı.

Beren Saat, bundan iki yıl önce de Kenan Doğulu’nun kız kardeşi Canan Doğulu’nun doğum günü partisine katılmamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.