Beren Saat’in aşk notunu eşi Kenan Doğulu beğenmedi!

Kenan Doğulu geçtiğimiz günlerde 46 yaşına basmış, Beren Saat’te eşinin yeni yaşını sosyal medya hesabından kutlamıştı. Oyuncu yaptığı paylaşımı “Beceremediğimiz evlilik olsun” sözleriyle bitirince, Kenan Doğulu bu paylaşımı beğenmedi.

Kenan Doğulu ile evliliğinde boşanma aşamasına kadar gelen Beren Saat eşi ile arasını kısa süre önce düzeltmişti. Ayrıldılar, ayrılacaklar derken ilişkilerine yeni bir şans veren Beren Saat, eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutladı. Instagram’dan paylaşım yapan Saat’in sözleri yine sosyal medyada alay konusu oldu.

“BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN”

“Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük, hıçkırarak ağladık. İdol olduk, hain olduk, bu sefer tamam dedikçe kopamaz olduk. Sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, eş olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirmize muse olduk. Tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa tasir harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun…”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.