Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan kartopu savaşı

Boşanacakları haberleri ile sık sık gündeme gelen Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti İstanbul’da yağan karın tadını çıkardı. Sevdikleri ile kartopu savaşı yapan ünlü çiftten Kenan Doğulu o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü çiftin kartopu savaşı takipçileri tarafından binlerce beğeni ve yorum aldı.

Kenan Doğulu ve Beren Saat, İstanbul ve çevre illerde başlayan kar yağışının tadını çıkardı. Birçok ünlü isim gibi sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan ünlü çifti dikkat çekti.

Geçtiğimiz yaz boşanacakları haberleri ile magazin basınında yer alan Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti sosyal medyada eğlenceli paylaşımlarda bulundu. Kenan Doğulu, sosyal medya hesabından eşi Beren Saat ile kartopu savaşı yaptığı anları paylaştı. Ünlü çiftin o anları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.