Beren Saat, kayınvalidesi ile arasındaki buzları eritti

Atiye dizisinin başrolü Beren Saat, kayınvalidesi ile arasındaki buzları eritti. Güzel oyuncu eşi Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu’nun doğum günü kutladı. Saat, Instagram hesabından kayınvalidesi ile olan fotoğrafını paylaşıp, “İyi ki doğdun, iyi ki varsın” notunu düştü.

Çeşitli dizi ve filmlerde rol alıp canlandırdığı karakterler ile adını dizi tarihine yazdıran Beren Saat kayınvalidesi ile arasını düzeltti. İddiaya göre; Beren Saat ve kayınvalidesi arasındaki mesafe 2017 yazında soğukluğa dönüşmüştü. Mart 2019’da ise Beren Saat ile Serpil Doğulu’nun, Kuruçeşme’deki bir markette tartıştıkları basına yansımıştı.

blank

Beren saat geçtiğimiz yıl eşi Kenan Doğulu ile arasındaki sorunları aştı ama kayınvalidesi ile küskünlüğü devam ediyordu. Beren saat kayınvalidesi ile arasındaki buzları eritti. Beren Saat, kayınvalidesi Serpil Doğulu’nun doğum gününü, “İyi ki doğdun, iyi ki varsın” sözleriyle kutladı. Saat’in kayınvalidesiyle çekilmiş bu pozu sosyal medyada gündem oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.