gazetemag tv

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ aynı kareye girmemek için akla karayı seçtiler

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin ‘Altınyıldız Classics’ sponsorluğunda düzenlediği ödül töreninde ödül alan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un arası hâlâ soğuk.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat 2008’de başlayıp 2010’da biten ve reyting rekorları kıran ‘Aşk-ı Memnu’da oynamıştı. O günden sonra bir araya hiç gelmemişler, aralarının bozuk olduğu söylenmişti. Hatta ‘Aşkı-Memnu’nun çekimleri sırasında bile anlaşamadıkları iddia edilmişti. 6 ay önce ortak bir projede yer almaları için teklif gelmiş ama kabul etmemişlerdi.

AKLA KARAYI SEÇTİLER

Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin perşembe akşamı ‘Altınyıldız Classics’ sponsorluğunda düzenlediği ödül törenindeydi. Aynı kareye girmemek için akla karay’ı seçtiler. Selamlaşıp konuştuklarını da gören olmadı! Nil Karaibrahimgil, Ezgi Mola, Ali Atay, Haluk Bilginer gibi isimler ödüle layık görülmelerine rağmen davete katılmadı.

https://www.youtube.com/watch?v=LI-VH-NdZcg&t=2s

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.