Beren Saat: Çok karanlık, çok öfkeli zamanlardan geçtik

‘Atiye’ dizisinde başrolü üstlenen Beren Saat, bir dergi için objektif karşısına geçti ve hakkında merak edilenleri anlattı.

Netflix’in yeni Türk yapımı Atiye’de rol alan Beren Saat, Based İstanbul dergisi için objektif karşısına geçti. Dergiye röportaj da veren Saat, oyuncu olmaya Aşk-ı Memnu’daki partneri Selçuk Yöntem’i izledikten sonra karar verdiğini açıkladı.

Beren Saat, “9-10 yaşlarındayım. Selçuk Yöntem’in Ben Feuerbacj oyununu izlemiştim. Finalde demir konstrüksiyon merdivenleri yanıp sönen ışıkları ve Selçuk’un oraya çıkışını hatırlıyorum… ‘Ben de burada olmak istiyorum’ hissi çok baskındı” dedi.

blank
Beren Saat

“SİNEMAMIZ KOMEDİ TEKELİNDE”

Sinemanın toplumsal konulara çok eğilmediğini ifade eden Saat, “Çok karanlık, çok öfkeli zamanlardan geçtik ve şimdi bunların sanatsal dışavurumlarını görüyoruz; müzikte, kitapta ve tiyatroda. Ne yazık ki, sinemada çok fazla yaşayamıyoruz. Çünkü sinemamız komedi tekelinde” dedi.

Saat, “Ünlü olma hali seni nasıl etkiliyor?” sorusuna ise “Ünlülük, popülerlik ünlü olana kadar çok matah görünüyor. Gerçekten ünlü olduğun gün, bu bir hapishane hatta hücre” yanıtını verdi.

Netflix’in ikinci Türk dizisi Atiye’den ikinci fragman geldi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.