Beren Saat alyansını çıkardı!

Kenan Doğulu ile 5 yıl önce evlenen ve bir süredir boşanma haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Beren Saat, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Esra Dermancıoğlu ile buluşan Saat’in alyansını çıkarması ise akıllarda soru işareti bıraktı.

26 Şubat’ta Instagram’da paylaştığı hüzünlü doğum günü notuyla şaşırtan, Kenan Doğulu ile evliliğinde ciddi bir kriz olduğu konuşulan Beren Saat, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Saat, yakın dostu Esra Dermancıoğlu ile buluşup sohbet etti.

blank

Nişantaşı sohbeti

Kenan Doğulu ile Beren Saat’in 5 yıllık evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Boşanma iddiaları ile ilgili yöneltilen soruları “Bana biraz zaman verin” diyerek yanıtsız bırakan Saat, önceki gün Nişantaşı’nda arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile buluştu.

Tek başına oturdu

İki ünlü oyuncu, bir kafede 2 saate yakın sohbet etti. Sohbetin sonunda kafeden başka bir arkadaşıyla ayrılan Dermancıoğlu, soruları yanıtsız bıraktı.

Onu uğurladıktan sonra tek başına oturmaya devam eden Saat’in keyifsiz olduğu fark edildi.

blank

Alyansını Çıkardı

Yakın dostu Esra Dermancıoğlu ile Nişantaşı’nda buluşan Beren Saat’in, parmağındaki alyansı çıkardığı görüldü.

blank

Beren Saat’in 10 yıldır kullandığı aracını değiştirdiği ve yeni bir otomobil aldığı görüldü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.