gazetemag tv

Berdan Mardini’ye 39. yaşa özel kutlama

Anne elleri ile dolma hazırladı, eşi sürpriz partiyi organize etti…

Berdan Mardini’nin 39. yaş doğum günü kutlaması tüm ailesi tarafından sürpriz yapılarak kutlandı.

Eşi Fatoş Mardini, ‘Nasıl bir kutlama istersin?’ diyerek Berdan Mardini’ye sordu. Mardini de “Benim en büyük zenginliğim ailem… Hepimiz bir arada olalım” isteğinde bulundu. Bunun üzerine tüm aile ve bireyleri ev partisinde bir araya geldi. 39. yaş gününde Berdan Mardini’nin kendisine ait olan maketten hazırlanan bir doğum günü pastası hazırlandı. Tüm ailesini karşısında gören ve duygusallaşan Berdan Mardini, “Ben hayattaki en büyük gücümü, maneviyatımı ailemden alıyorum. 39 yıllık yaşamımdaki zenginliğim budur. Allah hiçbirini başımdan eksik etmesin” diyerek ailesine konuşmada bulundu.

Berdan Mardini’nin annesi oğluna doğum günü hediyesi olarak en sevdiği Mardin’e özel dolmadan hazırladı. Doğum günü partisinde tüm aile fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.