gazetemag tv

Berdan Mardini, yangın söndürdü

Ünlü türkücü Berdan Mardini bayramın ikinci günü Kıbrıs Girne’de ki Pia Bella Prestige Hotel’de sahne aldı.

Sahne öncesi bir yangın tüpünü eline alan Mardini, röportaja böyle geldi. “Yanan varmı? Ateşinizi söndürmeye geldim.“ diyen Mardini, esprili ve komik bir şekilde giriş yaptı. Ailenin öneminden bahseden Berdan Mardini, “Ben her bayram eşimi ve çocuklarımı alıp, annemizin babamızın yanına gideriz. Böyle gelenekler fazla kalmadı.” dedi. Bir muhabirin yeni projeniz sürprizleriniz var mı sorusuna ise Mardini “ticaret son sürat devam ediyor biliyorsunuz ayrıca yeni albüm geliyor bomba gibi ve bir de dizi görüşmeleri var” dedi. Röportaj sonrası sahneye çıkan ünlü türkücü 2 saat boyunca sevenlerini şarkılarıyla eğlendirdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.