Bensu Soral’ın Kubilay Aka itirafı gündem oldu

Hakan Baş ile evliliğinde kara bulutlar dolanan Bensu Soral, Kuruçeşme’deki bir benzin istasyonunda objektiflere yansıdı. Cam Tavanlar dizisindeki partneri Kubilay Aka ile çekilen samimi fotoğrafları hakkında konuşan Soral, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu çıkan haberlerin ardından psikolojisinin bozulduğunu sözlerine ekledi.

2018 yılında nikah masasına oturduğu Hakan Baş ile olan evliliğinde sorunlar yaşayan güzel oyuncu Bensu Soral, Kuruşeşme’de görüntülendi. Soral, “Hakan ile düşmanlığımız yok. Benim için değerli bir insan, yeri çok ayrı” dedi.

blank

Cam Tavanlar dizisinde başrolü paylaştığı Kubilay Aka ile çekilen samimi görüntüleri sorulan Soral, şunları söyledi:

“Keşke arkadaşlıklar bu tip iddialarla kirletilmese. Bu çok yıpratıcı! Hem de kişinin psikolojisini bozan bir durum”

Hakan Baş, geçtiğimiz haftalarda “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık 3 aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru… Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Sizden de hassasiyet rica ediyoruz.” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.