Benim Adım Melek’te Şerif Sezer ile Nehir Erdoğan çok konuşulacak!

Şerif Sezer ile Nehir Erdoğan, hala-yeğen olacak

TRT 1’in yapımını Üs Yapım’ın, yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, senaryosu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon imzası taşıyan, yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş’ın oturduğu Benim Adım Melek, etkileyici hikayesiyle 25 Eylül Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkacak.

blank
Benim Adım Melek

Nefise Siret, Melek ile yıllar sonra karşı karşıya gelecek

Usta oyuncu Şerif Sezer, dizide Nehir Erdoğan’ın hayat verdiği Melek’in halası Nefise Siret’i canlandıracak. Hiç evlenmeyen ve ağabeyi Seyit Ali ile yeğenleri ile yaşayan Nefise Siret, Karadağlar konağının işleyişiyle ilgilenir. Melek’in aniden baba evine dönmesi hala ve yeğeni yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirecek ve konağın dengelerini değiştirecek.

Benim Adım Melek, ilk bölümüyle 25 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT 1’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.