Bengü ve Hande Yener, Fiyort Live’da eşsiz bir eğlence yaşatmaya hazırlanıyor

Bengü ve Hande Yener art arda Fiyort Live’da verecekleri konserler ile İstanbul’a eşsiz bir eğlence yaşatmaya hazırlanıyor.

Bu hafta sonu Bengü ve Hande Yener, Fiyort Live sahnesinde muhteşem performansları ile müzikseverlere nefis dakikalar yaşatacak. Bakalım hangi şarkıcı mekanı dolduracak?

Şehrin yeni mekanı Fiyort Live pop müziğinin yıldızlarını ağırlamaya devam ediyor. Bengü, 25 Kasım Cuma akşamı Erdem Kınay ile Fiyort Live’de muhteşem bir konser verecek. Bengü, prodüktör ve aranjör Erdem Kınay ile birlikte yaptıkları ve müzikseverlerden tam not aldıkları pek çok şarkıyı bu gece seslendirecek. Sanatçı, gerek dans şovu gerekse sahne performansı ile gelenleri etkileyecek bir konsere hazırlanıyor.

Hande Yener ve Çağın Kulaçoğlu 26 Kasım Cumartesi Akşamı Fiyort Live’da. Fiyort Live İstanbul’un yıldızlarını ağırlamaya Hande Yener ile devam ediyor.

Hande Yener ve muhteşem şarkıları 26 Kasım Cumartesi akşamı gelenlere unutulmayacak bir konser yaşatacak. Hande Yener, oğlu Çağın Kulaçoğlu ile birlikte sahneye çıkacağı konserde harika şarkılarının yanı sıra ışık ve dans gösterisi ile de gerçek bir eğlence vaat ediyor.
Biletler Biletix ve Fiyort Live’da..

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.