YouTube / gazetemag tv

Belçim Bilgin, ekranlara geri dönüyor

Belçim Bilgin, Karga Seven tarafından Türkiye’ye uyarlanacak olan ABD’nin fenomen dizisi ‘Suits’in başrol oyuncusu oldu.

En son ‘Kördüğüm’ ve ‘Fi’ gibi dizilerde ekranlarda olan Belçim Bilgin, beyazcama geri dönüş yapıyor. ABD’nin fenomen dizisi Suits’ti Türk televizyonları için uyarlayacak olan Karga Seven Türkiye, yeni dizinin ilk oyuncusuyla anlaştı. Bilgin, yayımlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran dizinin başrol oyuncusu oldu. Bilgin’e eşlik edecek oyuncu arayışları ise devam ediyor. Başarılı avukat Harvey Specter’ın, zeki ama üniversiteyi bitirmemiş Mike Ross’u işe almasıyla başlayan Suits, üst düzey bir hukuk firmasının hareketli dünyasını konu alıyor. Dizinin yeni sezonda ekran başındaki seyircilerle buluşması bekleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.