Belçim Bilgin “Biz pahalı ameleleriz” diyen Elçin Sangu’ya yanıt verdi

Güzel oyuncu Belçim Bilgin, geçtiğimiz günlerde “Biz pahalı ameleleriz” diyen Elçin Sangu’ya yanıt verdi.

Güzel oyuncu Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde Ortaköy’de görüntülenmiş ve magazin muhabirleri ile sohbet etmişti. Ünlü oyuncu bir muhabirin sorduğu “Bu sene dizi projeni olacak mı?” sorusuna “Bu sene dizi projem yok. Çünkü şartlar iyi değil. 150 dakika çok uzun. Sanıldığı gibi pırıltılı hayatlar yaşamıyoruz. Hep diyorum, biz pahalı ameleleriz.” yanıtını vermişti.

Belçim Bilgin’den yanıt geldi

Güzel oyuncu Belçim Bilgin, geçtiğimiz günlerde Elçin Sangu’nun “Biz pahalı ameleleriz” sözlerine yanıt verdi. Sangu’ya katılmadığını söyleyen Bilgin, “Yıllardır dizi yaptığı için onun yorgunluğuyla öyle düşünüyor olabilir. Ben ince eleyip sık dokuduğum için her senaryoyu kabul etmiyorum. Beğendiğim işi de aşkla yapıyorum” dedi.

Elçin Sangu: Hep diyorum, biz pahalı ameleleriz!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.