BEBKA başarılı projeleri ‘anketle’ seçiyor

BEBKA’nın ‘Başarılı Projeler Anketi’ için oylama süreci Ajansın internet sitesinde başladı. Sonuçlar, kamuoyu ile paylaşılacak.

BURSA (İGFA) – 2010 yılından bu yana TR41 bölgesinde Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) 750 milyon liralık projeye destek sağladığını belirten BEBKA Genel Sekreteri Doç. Dr. M. Zeki Durak, “Bölgemizde 390 projeye destek verdik. Bu projelerle bölgemizin kalkınmasına katkı sunduk. Bu projeleri ödüllendirerek toplumun Ajans faaliyetleri hakkında bilgilendirilmesini amaçlıyoruz” dedi.

PROJE YAZMA KÜLTÜRÜNÜ GELİŞTİRECEK

BEBKA’nın hayata geçirdiği başarılı projeleri ödüllendirme anketiyle bölgeye ayrı bir değer katmayı amaçladıklarını belirten BEBKA Genel Sekreteri Doç. Dr. M. Zeki Durak, bugüne kadar 24 mali destek programı ile toplam 390 projeye destek verdiklerini anlattı. 2010 yılından bu yana TR41 bölgesine önemli katkılar sağladığını da vurgulayan Durak, “Desteklerimizle hayata geçen projelerin bugün geldiği noktalar, bizim için gurur kaynağı oluyor. Biz bu projelerin en başarılılarını seçerek ödüllendirip, içerikler hakkında kamuoyunu bilgilendirmek istiyoruz. Düzenlediğimiz anket bir ilk olacak ve bölgeye değer katacak. Yeni projeler için de örnek teşkil edecektir” diye konuştu.

OYLAMA, AJANS İNTERNET SİTESİNDE

Projelerin oylanacağı anket, https://destekler.bebka.org.tr/ üzerinden gerçekleştiriliyor. Söz konusu link aracılığıyla bugüne kadar BEBKA’nın destek verdiği projeler il ve tema bazlı kategorize edilerek kamuoyunun görüşlerine sunuluyor.

Kullanıcılar istedikleri projeye girerek puan verebiliyor, dilerse yorum yapabiliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.