YouTube / gazetemag tv

“Bebek Geliyorum Demez” filminin ilk fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Başak Parlak ve Ali İl’in yer aldığı, yönetmenliğini Hakan Cigaoğlu’nun yaptığı merakla beklenen “Bebek Geliyorum Demez” filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Ali Adnan Özgür, Hasan Baran, Hasan Kesici ve Tümay Özokur’un üstlendiği film, 26 Ekim’de sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Film, kurumsal hayattan kurtulup başarılı bir yazar olmak isteyen Beste’nin (Başak Parlak) hiç beklemediği bir anda hamile olduğunu öğrenmesiyle, bu küçük sürprizin eşi Alper (Ali İl) ile ilişkisini ve yakınlarının hayatını nasıl etkilediğini keyifli bir dille konu alıyor.

Çekimleri E-Bebek’in ana sponsorluğunda tamamlanan film, 2018’in en iddialı aile komedisi olmaya aday gösteriliyor.

Filmin güçlü oyuncu kadrosunda Cezmi Baskın, Seray Gözler, Mehmet Ali Kaptanlar, Sema Atalay, Nazlı Tosunoğlu, Bahtiyar Engin, Melih Selçuk, Feride Çetin, Yüsra Geyik, Serkan Acay, Zeynep Girgin, Adil Çelebi ve Erkan Can da yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.