BBP Kayseri’den ‘ahlak’ açıklaması

Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, son günlerde birilerinin Müslüman Türk Milletine karşı sinsi planlar içinde olduğunu belirtti. Özgürlük kılıfı adı altında Müslüman Türk Milleti’nin genlerine karşı savaş açıldığını belirten Ulus, ” Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi yada kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları görüyor ve her daim bunların karşısında olacağımızı bir kez daha ilan ediyoruz” dedi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Türkiye’de son zamanlarda akla ziyana uymayan olaylar yaşanıyor. Bir takım çevrelerin tetiklediği olaylar silsilesi içinde sokakta cinsel ilişki görüntüsü servis ediliyor, Bahar Şenlikleri adı altında gençler kötü alışkanlıklara itiliyor ve Müslüman ülkede kutsal kitabımız Kuranı Kerim’e top muamelesi yapılıyor. Yaşanan bu gelişmeleri ise Büyük Birlik Partisi Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus sessiz kalmadı. Yazılı bir açıklama yapan BBP Kocasinan İlçe Başkanı Mehmet Ulus, Müslüman Türk Milletine karşı sinsice bir operasyonun yürütüldüğünü söyledi.

Ulus, “Topla, tüfekle, tankla uçakla Türk Milletini esir alamayan karanlık odaklar, Müslüman Türk Milletinin genini değiştirmek için bilinçli olarak harekete geçti. Antalya’da yaşanan Kuranı Kerime tekme, İstanbul Bebek sahilinde yaşanan rezalet, Üsküdar’da bir köşede yaşanan ahlaksızlık yine yurdun değişik noktalarından servis edilen görüntüler asla hesapsız ve kitapsız olamaz. Türk Milletini esir alamayan karanlık güçler, bu milletin değerlerini servis ettikleri görüntüler ve bizce organize edilmiş senaryolarla milletimizi yok etmeyi amaçlıyorlar. Hiçbir görüntünün veya olayın tesadüf olamayacağını bilebilecek akılda ve izandayız. Bunların amaçları Müslüman Türk Milletini ahlaken çökertmek, değerlerini yok etmek, vatan savunmasını azaltmak ve sonrasında da ülkeyi ele geçirmektir.” dedi.

Ulus, “Kıymetli hemşehrilerimiz, yaşanan olayların farkındayız. Bunların hiçbirinin tesadüfen ortaya çıktığı kanısında değiliz. Yaşananların temelinde aile birliğini ve düzenini bozmanın hedeflendiğini biliyoruz. Yine bunların özgürlük gibi sunulmaya çalışılmasının çocuklarımızın ve gençlerimizin manevi ve ahlaki değerlerinde zaaf oluşturulmaya çalışıldığı hedefine yönelik olduğunun farkındayız. Hiçbir inancın veya inançsızlığın asla yapmayacağı Kuranı Kerime tekme atmanın belli odakları harekete geçirmek için atılan provakatif eylemler olduğunu seziyoruz. Bahar Şenlikleri adı altında yaşatılan rezaletlerin tesadüfen ortaya çıktığı kanısında değiliz. Toplum olarak uç noktamız olan Kur’an-ı Kerim’e yapılan ve son zamanlarda sokaklarda oluşan özgürlük adı altında insanları teşhir eden etmeye çalışanların bir takım örgütlenmeler olduğunu farkediyoruz. Bunun gibi servis edilen milli güvenliğimizin de ciddi yaralar alacağı aşikardır. Hangi mensubun üyeleri oldukları belli olmayan kişi yada kişiler tarafından milletimize karşı oynanan bu oyunları şiddetle kınıyoruz. Unutmasınlar ki Müslüman Türk Milletine oynanan oyunların karşısında BBP var. Bir takım örgütlenmeler bizim takibimizdedir. Bunların her daim karşısında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizler İslam Birliği için burdayız ve islamın yüzyıllar boyunca bayraktarlığını yapmış Türk Milletinin ahlakının bozulmasına izin vermey

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.