BBP Buca’da Turan, STK’ları ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan, ilçede faaliyet gösteren hemşehri derneklerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
İlçelerde yeniden yapılanmaya giden Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) yeni göreve gelen BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan, Sivas Yiğidolar Dernekleri Federasyonu Gediz Derneği ile Buca Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Sivas Yiğidolar Dernekleri Federasyonu Onursal Başkanı Murat Urhan, Gediz Dernek Başkanı Suat Yavan, Başkan Yardımcısı Ahmet Çiçek ile Recep Demiroluk, BBP eski Buca İlçe Başkanı Ahmet Kuzucu, BBP İzmir İl Başkan Yardımcısı Fikret Çakmak, BBP eski Buca İlçe Sekreteri Aydın Karakuş’un da katıldığı ziyarette BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan yol haritasını anlattı.
ÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM VE SAĞLIK
Buca’da parti teşkilatının insan odaklı işler yaparak eğitim ve sağlık alanında Bucalıların sorunlarına çözüm yolu üreteceğini söyleyen BBP İlçe Başkanı Turan, “Zorlu bir görev aldığımın bilincindeyim. BBP İzmir İl Başkanımız Sayın Erdem Öksüz ile birlikte Buca’da ne yapabiliriz sorusuna cevap arayacak faaliyetlerimiz olacak. Hem Bucalı hem de İzmirli hemşehrilerimize hizmet edeceğiz. Bu lafta kalmayacak. İlçe Başkanlığı binamızda ihtiyaç sahibi çocuklarımız için eğitim faaliyetlerimiz olacak. Özellikle engelli yavrularımız için de türlü etkinliklerimizi yapıyoruz. Bu hafta 18 Ağustos perşembe günü parti ilçe başkanlığımıza konuşma terapisti Azerbaycanlı Esmira Gafarova, Bucalılara ücretsiz değerlendirme yapacak. Sizlerin de desteği ve tavsiyeleri ile hemşehrilerimize çözüm odaklı projelerle yardımcı olmak istiyoruz.” diye konuştu.
“HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas Yiğidolar Dernekleri Federasyonu Gediz Derneği Başkanı Suat Yavan, “Mehmet Başkanımızın derneğimizi ziyaretinden ötürü onur duyduk. Allah bu yolda yar ve yardımcısı olsun. Biz de her zaman yanındayız.” diye konuştu. Dernek üyelerinin de ilgi gösterdiği ziyarette toplu fotoğraf çekimi yapıldı.
TURAN: ENGELLİ AİLELERİN SORUNLARINI İYİ BİLİYORUM
Bir diğer ziyareti ise Sivas Yiğidolar Dernekleri Federasyonu Buca Şube Başkanı Abdulgazi Durna’ya yapan BBP Buca İlçe Başkanı Mehmet Turan, Buca için yeni yol haritalarını oluşturduklarını bunu da STK’ların desteği ve tavsiyelerine önem vererek gerçekleştirmek istediklerini kaydetti. Dernek ziyaretinde bir üyenin down Sendromlu görme engelli çocuğunu gören Turan, bir süre o üyeyle sohbet etti. Engellilerin tedavileri ile ilgili ciddi bir bilgi birikimi olduğunu sözlerine ekleyen Turan, aileye eğitim ve sağlık konusunda tavsiyelerde bulunup destek sözü verdi.
Sivas Yiğidolar Dernekleri Federasyonu Buca Şube Başkanı Abdulgazi Durna ise “Değerli Mehmet Başkanıma bizlere gelip, ziyaret ettiklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Yeni görevinde başarılar dilerim.” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.