Bayramımızı Coşkuyla Kutlayacağız

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Çorlu’da bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde 19 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 09.30’da Atatürk Meydanı’nda yer alan Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirilecek ve ardından saat 10.00’da Atatürk Meydanı’ndan başlayacak Gençlik Yürüyüşü Cumhuriyet Parkı’nda son bulacak.

Spor Lisesi’nden Koreografi

Saat 11.00’de Çorlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Lisesi öğrencileri tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için özel olarak hazırlanan koreografiler sergilenecek.

Kapalı Futbol Sahaları Açılıyor

Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirilecek törenlerin ardından saat 14.30’da Çorlu Belediyesi tarafından gençlerin bedensel sağlıkları ve fiziksel gelişimlerine önemli oranda katkı sağlayacak olan Çorlu Belediyesi Kapalı Futbol Sahası açılış töreni geçekleştirilecek.

Bölge Bandosu’ndan Konser

Saat 15.00’te 5. Kolordu Komutanlığı Bölge Bandosu tarafından Atatürk Meydanı’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu yaşatabilmek için bir konser düzenlenecek.

Tan Taşçı Konseri Cumhuriyet Parkı’nda

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama programı Tan Taşçı konseri ile sona erecek. Konser saat 21.00’de Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirilecek ve havai fişek gösterisiyle son bulacak.

Bisiklet Turu

Etkinlikler kapsamında 22 Mayıs 2022 Pazar günü ise Atatürk Meydanı’ndan başlayacak ve belirlenen güzergâh doğrultusunda Cumhuriyet Parkı’nda sona erecek olan “Doğa İçin Pedal Çeviriyoruz” bisiklet etkinliği gerçekleştirilecek. Gün boyu sürecek ve ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliklere tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.