Bayındır’da 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı

Bayındır’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103.Yıl Dönümü kutlamaları yapıldı. Hükümet Konağı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk koyma töreninin ardından İzmir Vali Yardımcısı Gökay Özkan, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Belediye Meclis Üyeleri, Gaziler, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum çalışanları, öğrenci ve vatandaşlar Belediye Kapalı Spor Kompleksine geçtiler. Buradaki kutlamalarda önce günün anlam ve önemine dair yapılan konuşmanın ardından, ilçe düzeyinde düzenlenen yarışmalarda ve müsabakalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Belediye Halk Oyunları ve Teakwondo Takımındaki öğrencilerin gösterilerinin ardından tören sona erdi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere vatanımız için mücadele eden tüm Kahraman Şehit ve Gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, kıymetli gençlerimizin, hemşehrilerimin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın yürekten kutluyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.