BATİYAC Başkanı Çıladır: ” Erdemir, Kdz.Ereğli için bir şanstır”

Karadeniz Ereğli’de kurulu bulunan OYAK Maden Metalürji Şirketleri bünyesinde hizmet veren Erdemir 57. yaşına girdi.

ZONGULDAK İGFA- Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti(BATİYAC) , 57 yıldır üretim yapan Erdemir’in yeni yaşını kutladı.

BATİYAC Başkanı Sina Çıladır, “Yalnızca Kdz.Ereğli’de 6 bin kişiye istihdam sağlayan ve Kdz.Ereğli başta olmak üzere Türkiye ve dünya ekonomisine büyük katkılar sunan Erdemir, 57 yıldır hiç durmadan çalışıyor ve üretiyor.

Geliştirdiği projeler ile bir yandan toplumsal gelişime ve Kdz.Ereğli kültürünü yaşatmaya yardımcı olan Erdemir, aynı zamanda da bölgedeki eğitim kurumları dahil olmak üzere; birçok kamu kurum ve kuruluşuna, STK ve derneklere de destek sağlıyor. Kdz.Ereğli için bir şans olan Erdemir’in 57. yaşını kutlar, başarılarının devamını dileriz” açıklamasında bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.