Başkan Soyer görme engelli sporcuları ağırladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Çağdaş Görmeyenler Spor Kulübü sporcularını ve yöneticilerini ağırladı. Ziyarette heyet, desteklerden dolayı Başkan Soyer’e teşekkürlerini iletirken yeni sezonun başlama vuruşunu yapması için davette bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Çağdaş Görmeyenler Spor Kulübü yöneticileri ve sporcularını makamında ağırladı. İtalya’da düzenlenen Görme Engelliler B1 Futbol Şampiyonası’nda Avrupa ikincisi olan 8 kişilik Türk Milli Takımı’nın kadrosundaki 3 sporcunun kendi kulüplerinden olduğunu ileten heyet, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteklerinden dolayı Başkan Soyer’e teşekkürlerini sundu. Ziyarette İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Hakan Orhunbilge, Görme Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ercüment Ekrem Davran, İzmir Çağdaş Görmeyenler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Süleyman Görece, milli sporcu Hasan Şatay, antrenör Yusuf Şatay ve Görme Engelliler Spor Federasyonu İl Temsilcisi Fatih Koyuncu yer aldı.


Sporcular ve yöneticiler saha ile ulaşım sorunlarını Başkan Soyer’e aktardı ve yeni dönem için desteklerin devam etmesini istedi. Heyet ayrıca 17 Temmuz 2022 tarihinde başlayacak ligin başlama vuruşunun Başkan Soyer tarafından yapılması için de davette bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.