Başkan Keleş’ten Rekor Ziyaretler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, esnaf ve hane ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu seferki durağı Sakarya Akyazı İlçesi olan Başkan Keleş:”Çalınmadık kapı, çözülmemiş dert bırakmayacağız.”dedi.
“CENAZE TÖRENLERİNE KATILDI ACIYI PAYLAŞTI”
Akyazı İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Başkan Keleş, ilk ziyaretini Akyazı ilçesinde yaşayan Mustafa Kılıç’ın annesinin cenazesine gerçekleştirdi. Hemen ardından Akyazı ilçesi Yahyalı Mahallesinde yaşayan Mustafa Uysal’ın babasının cenazesine de uğrayan Başkan Keleş, iki merhuma da Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileyerek cenaze töreninden ayrıldı.
“KILIÇDAROĞLU’NUN MEKTUBUNU İLETTİ”
Ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Başkan Keleş daha sonra Akyazı İlçesi Madeni Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu Sayın Başkan Sezgin Durmuş’a takdim eden Başkan Keleş, Başkan Durmuş’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. Başkan Keleş’in bir sonraki durağı Akyazı İlçesi Ağaç İşleri ve Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu Birol Yılmaz ve Hasan Cengiz’e de takdim eden Başkan Keleş, hayırlı işler dileyerek ziyaretini sonlandırdı. Hemen ardından Akyazı İlçesi Gıda Maddeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret eden Başkan Keleş, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu Sayın Başkan Mustafa Demiralay’a da takdim etti. Uzun uzadıya sohbet eden ikili ziyaret sonunda birbirlerine başarılar diledi.
“AŞK İLE YORULMADAN ÇALIŞIYORUZ”
Çalışmalarına dur durak demeden devam eden Başkan Keleş, Akyazı İlçesi Bakkallar Bayiler ve Sebzeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı, Akyazı İlçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı, Akyazı İlçesi Manifatura Kavaf Ayakkabı Konfeksiyon ve Tuhafiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ve son olarak da Akyazı İlçesi Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti. Sırayla Başkan Hüseyin Kaliçe, Başkan Emin Üstin’e, Başkan İsmet Öztürk’e ve Şaban Öztürk’e Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun mektubunu illetti. Her başkanla uzun uzadıya sohbet edip, fikir alışverişinde bulunan Başkan Keleş ziyaretlerinin sonunda yaptığı açıkamada şu ifadeleri kullandı;” Akyazı İlçe Başkanı Mustafa Sağır, Sakarya İl Başkan Yardımcıları Oğuz Can Curoğlu ve Recep Furuncuoğlu ile Akyazı İlçe Başkan Yardımcıları Erdal Karaoğlan ve Eyüp Yıldıztaş ile birlikte Akyazı ilçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Her kapıyı çaldık, insanların halini, hatrını sorduk.Biz sadece seçim zamanı değil, her zaman esnafla bütünleşmek, halkın derdini dinlemek için sahalardayız. Çünkü biz vatandaşımız için çalışıyoruz. Bu vesileyle de aşkla, yorulmadan çalınmadık kapı bırakmıyor, herkese yardım eli uzatıyoruz. Bu zamana kadar 62.841 hanenin kapısını çaldık, çalmaya da devam edeceğiz. Daha birçok ziyaretlerimiz olacak. Türkiye için, hak, hukuk, adalet için çok çalışacağız, hep çalışacağız.”şeklinde konuştu

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.