Başkan Aydın’dan Ankara’da yoğun Seferihisar mesaisi

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın Ankara ziyaretinde, Seferihisar’da çalışmaları devam eden projelerle ilgili çok önemli isimle temaslarda bulundu. Başkan Aydın’ın öncelikli gündeminde Ürkmez’de yapılması planlanan Sanayi Sitesi, Sığacık’ta Millet Bahçesi ve Seferihisar TOKİ Projesi vardı.

Seferihisar gündemiyle Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, yoğun programının ilk gününe beraberindeki AK Parti Seferihisar Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet İpekçi ile birlikte, Ankara Etimesgut’a atanan Seferihisar Kaymakamı Dr. Naci Aktaş’ı yeni görev yerinde ziyaret ederek başladı. Dr. Naci Aktaş’ın yeni görevini tebrik eden Başkan Aydın, Seferihisar’a kattığı değer ve hizmetler için teşekkür etti.

“Ürkmez Sanayi Sitesi çalışmaları emin adımlarla ilerliyor”

Başkan Aydın’ın Ankara ziyaretindeki ikinci durağı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı oldu. Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Bedestenci ile görüşen Başkan Aydın, Ürkmez-Doğanbey-Payamlı bölgelerindeki sanayi esnafı için yapımı planlanan Sanayi Sitesi ile ilgili çalışmalar hakkında değerlendirme toplantısı yaptı. Toplantı bitiminde konuşan Başkan Aydın, “Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Mehmet Bedestenci ile Ürkmez-Doğanbey-Payamlı bölgelerimizdeki sanayi esnafımız için yapımı planlanan Sanayi Sitesi ile ilgili çalışmalar ve gelişmelerle ilgili görüştük. Sanayi esnafımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda esnafımızın son derece memnun olacağı bir proje ortaya koyuyoruz. Ürkmez Sanayi Sitesi çalışmaları emin adımlarla ilerliyor” ifadelerini kullandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği bakanlığındaki görüşmenin ardından AK Parti Genel Merkez’i ziyaret eden Başkan Aydın 0ve İpekçi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ı ziyaret etti. Seferihisar’a olan ilgisi ve desteği için Vekil Dağ’a teşekkür eden Başkan Aydın, “Seferihisar’a olan yakın ilgisi, misafirperverliği ve destekleri nedeniyle vekilimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Aydın ve İpekçi’nin Ankara ziyaretinin ikinci gününde yapacağı görüşmelerde de yine Seferihisar için çok önemli başlıklar görüşülecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.