Başkan Arslan: “Arıtma çok ciddi bir sorun ve çözümü zorlaşıyor”

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Kurul Toplantısı’nda Edremit’in en büyük sorunu olan atık su sorunu dile getirdi.

Özellikle Akçay-Altınoluk arasında yaşanan sorunları anlatan Başkan Arslan, çözümü konusunda BASKİ yetkililerine yönelttiği sorulara tek bir cevap bile alamadı. Başkan Arslan, “Arıtma sorunu bölgemiz için çok ciddi bir sorun ve giderek çözümsüz hale geliyor. Ancak çözümü konusunda olumlu hiçbir adım atmayan BASKİ yönetiminin bu tutumunu Edremit kamuoyuna üzülerek bildiriyoruz” dedi. Başkan Arslan, konunun peşini bırakmayacağını ve ciddi adımlar atılıncaya kadar dile getirmeye devam edeceğini belirtti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.