Başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız, Jet Sosyete’ye girdi

Kısa bir süre önce bedelli askerlik görevini tamamlayan başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız, ayağının tozuyla Jet Sosyete’ye girdi.

Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’, üçüncü sezonuna cuma günü yanına girecek dokuzuncu bölümüyle devam edecek. Dizinin bu bölümünde, kısa bir süre önce askerlik görevini tamamlayan ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız konuk oyuncu olarak yer alacak.

Şükrü Özyıldız, Deniz Cengiz’in canlandırdığı İlayda’nın afet uzmanı yeni sevgilisi Levent’i canlandıracak. Levent, yaşanan depremin ardından site sakinlerine eğitim verecek. Diğer yanda Şennur (Hasibe Eren) depremden sonra krizi fırsata çevirmek için gayrimenkul almaya karar verecek. Gizem (Gülse Birsel) deprem çantası hazırlamaya başlayacak ancak hangi kombinleri seçeceği tartışma konusu olacak.

blank

Jet Sosyete, bir süredir dijital platform olan puhutv’de yayınlanıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.