Başarılı girişimci iş insanı Dilşat Erdil, iki projeye birden imzasını attı

Güzellik, kozmetik ve detoks alanında birçok markaya hayat veren, cemiyet, sanat ve iş dünyasından tanınmış isimlere danışmanlık yapan başarılı girişimci iş insanı Dilşat Erdil, iki projeye birden imzasını attı.

Dilşat Erdil hem TV’de başlayan “Kendini Sev” programı ile hem de yeni çıkardığı “Deauty Skin” markasıyla son zamanlar adından en çok söz ettiren isimler arasında yer alıyor. Türkiye’nin en çok satan kozmetik markasının yaratıcısı Erdil, “Kozmetik ürünlerimin içeriğinde kimyasal içerik bulunmuyor, temiz dermokozmetik adı altında herkese hitap ediyoruz. Bir kadın önce kendini sevmeli” diyor. Yayınlandığı ilk günden beri dikkat çeken programının içeriği ise ikiye ayrılıyor. İlk bölümünde kadınların fiziksel, ikinci bölümünde de ruhlarına şifa veren değişimlerine yardımcı oluyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.