Başarılarını Kıbrıs’ta kutladılar

Sansiro Parfume Pazarlama ekibi 2022 yılında elde ettikleri büyük başarıyı; birlikte çıktıkları Kıbrıs tatilinde kutladılar.

Kozmetik sektörünün öncü markalarından Sansiro, 2022’de 45 ülkeye yaptığı ihracatın yanısıra iç pazarda daha da büyüyerek yılı başarılarla geride bıraktı. Bu başarıda büyük pay sahibi olan Sansiro Parfume Pazarlama ekibi; Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Benli tarafından ödül olarak Kıbrıs tatiline gönderildi. 5 gün boyunca Kıbrıs’ın en lüks otellerinden birinde yılın yorgunluğunu atan Sansiro Parfume Pazarlama ekibi, 2023’e de büyük bir motivasyonla başladı. Sansiro Parfume Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Benli, tüm çalışma arkadaşlarını özverili emeklerinden dolayı kutlarken, 2023’te yeni başarılara imza atmaya hazır olduklarını dile getirdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.