Barış Manço, ölüm yıldönümünde TRT Müzik’te anılacak!

Şarkıları ve yaptığı programlarla bir neslin anılarına yer eden büyük sanatçı Barış Manço, ölüm yıldönümünde TRT Müzik’te anılacak!

1 Şubat 1999 yılında aramızdan ayrılan, 7’den 70’e çocukların Barış Ağabeyi, Uzun Saçlı Dev Adam “Barış Manço” ölümünün 21.yılında anısına hazırlanan özel programlarla anılacak.

Saat 13.30’da ekranlara gelecek “30 Dakika” programı Barış Manço’nun sevilen şarkılarına yer verecek.

Saat 16.00’da yayınlanacak “Barış Manço Anısına” programında ise sanatçının hayat hikâyesi ve geçmişten günümüze en sevilen şarkıları yer alacak.

Türk müziğine değer ve emek katmış usta sanatçıları unutmayan TRT Müzik, Barış Manço’un anısına hazırlanan programlarla 1 Şubat Cumartesi günü müzikseverlerin karşısında olacak…

Tarih: 1 Şubat 2020 Cumartesi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.