Barış Arduç’a Star TV’de yayınlanacak yeni dizisinde rekor ücret

Barış Arduç, Star TV’de yayınlanacak yeni dizisinde kaç para alacak?

Kiralık Aşk dizisinin finaliyle ekranlara veda eden yakışıklı oyuncu Barış Arduç’tan sevenlerine müjdeli bir haber geldi.

Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk’ta gösterdiği performans ile şöhreti yakalayan başarılı oyuncu Barış Arduç, dizinin bitimiyle ekranlardan uzak kalmıştı. Oldukça geniş bir hayran kitlesi olan Arduç’un ekranlara olan hasreti uzun sürmeyecek gibi… Oyuncu, yeni bir dizi için gelen teklifi değerlendirdi.

Barış Arduç ayda 320 bin lira kazanacak!

Barış Arduç, Star Tv’de yeni başlayacak olan bir dizi için bölüm başına 80 bin TL kazanacak.

Barış Arduç’un kabul etmesi halinde yeni aldığı teklifle yıllık kazancı tamı tamına 320 bin lira olacak. Arduç’un bu rakama anlaşma imzalaması adeta dudak uçuklatacak.

Kiralık Aşk’ta 240 bin kazanıyordu

Arduç, ‘Kiralık Aşk’ dizisinden bölüm başına 60 bin TL kazanarak aylık 240 bin TL alıyordu. Popülaritesi artan Arduç’un alacağı yeni ücret 320 bin TL’ye çıktı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.