Barış Arduç ve Kerem Bürsin, David Beckham ile yarışacak

2018’in en yakışıklı erkeğini seçmek için dünya genelinde düzenlenen dev ankete Barış Arduç ve Kerem Bürsin de girdi.

Dünyanın en yakışıklı erkeğini seçmek için her yıl düzenlenen dev anketin 2018 listesi açıklandı. Bağımsız kişiler tarafından ünlülerin dünya genelinde görünümünü değerlendiren 100 kişilik listede Türkiye’den Barış Arduç ve Kerem Bursin de yer aldı. Hatta Arduç’un fotoğrafı, sitenin ana sayfasındaki listede David Beckham’la yan yana kullanıldı.

YÜZ BİNLERCE OY KULLANILDI

Her yıl geleneksel olarak dünyanın en yakışıklı erkeği ile güzel kadınını seçen ‘tccandler’ sitesi, 2018’in ‘en’lerini belirlemek için oylamayı başlattı. Tüm dünyadan 100 ünlü erkek ve kadından oluşan bir liste hazırlayan site, şu ana kadar yüz binlerce oya ulaştı.

blank

ZOR YARIŞ

100 yakışıklı erkek listesine giren ikili, David Beckham ve Ronaldo gibi dünya starlarıyla yarışacak. Tccandler sitesinin 2018’in en güzel kadını listesine Türkiye’den isimlerin girip giremeyeceği ise merak konusu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.