Barış Arduç ‘Kulüp’ isimli projenin setine hazırlanıyor

Milyonlarca kişinin üye olduğu dijital platform Netflix’te dizisi yayınlanacak olan Barış Arduç, ‘Kulüp’ isimli projenin setine hazırlanıyor. Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinden ayrılan başarılı oyuncu, 03 Medya’nın Netflix için çektiği dizi ‘Kulüp’ü anlattı.

Başarılı oyuncu Barış Arduç, Show TV’nin popüler dizisi Çukur’a dahil olmadan önce Kuzgun dizisinde rol almıştı. Reytinglere yenilen dizinin ardından ‘tekrar aynı şeyi yaşamamak için dijital bir platformda yer alıyor’ iddiaları ortalığı karıştırmaya başladı. İddialara yanıt veren Arduç, “Dizi dijital bir platformda olduğu için değil, senaryosunu sevdiğim için yer aldım” dedi.

Yeni dizi Kulüp’ün sete çıktığını ve çekimlere başlandığını belirten Arduç, kendi sahneleri için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. Başarılı oyuncu Netflix’te yayınlanacak olan dizide taksici İsmet karakterini canlandıracak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.