Barış Arduç “Hazır mısın?” diyerek meydan okudu

Instagram’dan spor sonrası fotoğraf paylaştı, şampiyon boksöre “Hazır mısın?” diyerek meydan okudu. Barış Arduç’un sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf takipçileri tarafından “Sen bizi öldürmek mi istiyorsun?” diye yorumlandı.

Kiralık Aşk’ın Ömer’i Barış Arduç, Instagram’dan spor sonrası fotoğraf paylaştı. Arduç, paylaşımın altına Dünya Ağır Siklet Boks şampiyonluğu’nu kazanan İngiliz boksör Anthony Joshua’ya “Hazır mısın?” (r u ready?) diyerek meydan okudu.

Daha önce de boks yaparken çekilmiş bir fotoğraf paylaşan 28 yaşındaki oyuncunun takipçileri, bu sefer Instagram’a yorum yağdırdı. Hayranları, Barış Arduç’a “Terminator maşallah”, “Bu ne bi yumrukta öldürürsün”, “Bence bizi öldürmek istiyor”, “Sen bizi öldürmek mi istiyorsun” diyerek takıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.