gazetemag tv

Barış Arduç: Egonuz bazen devreye giriyor

Oyuncu Barış Arduç, adını geniş kitlelere duyurduktan sonra “Bir şeyi beceremiyorsanız egonuz bazen devreye giriyor” ifadelerini kullandı.

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Barış Arduç Elle Türkiye’ye konuştu.

30 yaşındaki Barış Arduç şu sözleri dile getirdi: ”İlgi görmek çok güzel ve çok bunalıyorum gibi şımarıklıklara girmeyeceğim ama eskisi kadar özgür olamadığım da bir gerçek.”Şuan hayatım spor salonu ve evden ibaret ama mutluyum.” Barış Arduç “Peki ya popülaritenin getirdiği egolar… Onda var mı ve ne zaman ortaya çıkıyorlar?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: ”Sporcu tarafımdan ele alacağım bu soruyu. Çok hakim olduğunuz bir konuda rakiplerinizle ya da kendinizle yarışırken, yapabilirim dediğiniz anlarda, bir şeyi beceremiyorsanız egonuz bazen devreye giriyor.Önemli olan onu kontrol edebilmek. Neyse ki bunu becerebiliyorum. Çok fazla egom yok. Hiç yok da diyemem tabii, herkesin vardır…”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.