Barış Arduç, Beren Saat’in partneri mi olacak?

Star TV’nin yeni sezon fragmanı yayınlandı, Barış Arduç detayı gözlerden kaçmadı. Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Barış Arduç’un yeni sezon fragmanında görülmesi yakışıklı oyuncunun hayranlarını heyecanlandırdı. Peki Barış Arduç hangi dizide oynayacak?

Barış Arduç hayranlarının beklediği haber geldi. Kiralık Aşk dizisindeki partneri Elçin Sangu ile bir sinema filminde yeniden bir araya gelen Barış Arduç, Star TV’nin yeni sezon tanıtımında görüldü. Kasım ayında vizyona gireceği konuşulan ‘Yanımda Kal’ isimli aşk filminde ‘Mert’ karakterine hayat verecek olan Barış Arduç’un yeni dizisinin ayrıntıları merak ediliyor. Peki Barış Arduç hangi dizide, kimlerle oynayacak?

Yakışıklı oyuncunun yeni dizisi ve karakteriyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

GAZİNODA MI OYNAYACAK?

Kısa süre önce çıkan haberlerde ‘Gazino’ isimli dönem dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Beren Saat’e, Barış Arduç’un eşlik edeceği öne sürüldü. Q3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizi için sözleşmeye imza atan Saat’in partneri için erkek oyuncu arayışına girildi. Birçok oyuncuyla görüşen ekibin Barış Arduç’la anlaşma halinde olduğu iddia edildi. Arduç eğer teklifi kabul ederse Saat ile başrolü paylaşacaktı. Ancak yeni sezon tanıtımında Beren Saat’in yer almaması, iddiaların asılsız olduğunu düşündürdü.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.