Barış Arduç: 1000’den fazla insanın hayatını kurtardım

Bir dergiye verdiği röportajda eski dönemlere ait yaşantısından bahseden oyuncu Barış Arduç, kendisinin unutamadığı bir olayı paylaştı.

‘Kiralık Aşk’ dizisiyle hayatımıza giren oyuncu Barış Arduç kariyerinde başarılı bir şekilde ilerlemeyi sürdürüyor.

Oyuncu Gupse Özay’la evlilik yolunda giden bir ilişki de yaşayan Barış Arduç, GQ dergisine verdiği röportajda cankurtaranlık yaparken başından geçen talihsiz bir olayı anlattı. Yaklaşık sekiz yıl boyunca yazları cankurtaranlık yapan spor akademisi mezunu Barış Arduç, eski mesleğine dair şu anısını paylaştı: “2002-2010 arasında 1000’den fazla insanın hayatını kurtardım. Onlar yaşama döndüğünde ben yeniden doğmuş gibi mutlu oldum. Ancak bir hala ile yeğenini kurtaramadım. Çok çabaladım, yetişemedim. En büyük üzüntümdür. Bazen rüyalarıma giriyorlar, kötü uyanıyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.