Baran Bölükbaşı “İhtimaller”

Televizyon dizilerinin yakışıklı ve sevilen oyuncusu Baran Bölükbaşı, korona virüsü nedeniyle alınan karantina günlerini müzikle değerlendirdi.

Adını Vuslat ve Adı Efsane adlı dizilerde oynadığı karakterlerle duyuran genç oyuncu, ilkokuldan bu yana uğraştığı müzikle ilgili ikinci profesyonel adımını ‘İhtimaller’ adlı yeni single çalışmasını hayata geçirerek atmış oldu.

Geçtiğimiz yaz, Ozan Doğulu ile birlikte ‘Dedikodu’ adlı çalışmasıyla müzik alanında da kendini ispatlayan Bölükbaşı, bu şarkısı ile Tiktok’ta 200 milyon izlenerek bir rekora imza atmıştı. İhtimaller adlı yeni şarkısının söz-müzik ve aranjesini yaparak klibini de evde çeken Baran Bölükbaşı, cuma günü dijital platformlarda müzikseverlerle buluşacak. Hemen hemen her enstrümanı çalarak müzikle yaşayan Bölükbaşı, oyunculukla yakaladığı ivmeyi müzik alanında da sürdürerek, iki kariyeri birlikte yürütmeyi planlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.