Banu Noyan “Biraz Söz Dinle”nin ilk imza gününü gerçekleştiriyor

BANU NOYAN, “BİRAZ SÖZ DİNLE” NİN İLK İMZA GÜNÜNDE SEVENLERİYLE MARMARA PARK ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE BULUŞUYOR.

Ulusal ve uluslararası organizasyonların yanı sıra güzellik yarışmaları ve moda gösterilerinin koreografisini de yapan Banu Noyan, hem iş yaşamı hem de özel hayatındaki deneyimlerini paylaştığı kitabı “Biraz Söz Dinle” nin ilk imza gününü, 27 Kasım Cumartesi günü, Saat: 15.00 ‘de İstanbul’un en seçkin alışveriş ve yaşam merkezlerinden, Marmara Park AVM’de gerçekleştiriyor.

BÜYÜK BEDEN KADINA PSİKOLOJİK ŞİDDET

Kadın-erkek ilişkileri, iş hayatındaki iletişim ve annelik/kadınlık hallerini de ele alan Banu Noyan, eserinde ayrıca çok ses getirecek bir bölüme yer verdi. Büyük beden kadınların yaşadığı olumsuz durumları ve özellikle erkekler tarafından maruz kaldıkları psikolojik şiddeti değerlendiren Noyan, “Kadının bedeni yok” diyerek kadınlara özgüvenlerini kazanmaları için önemli tavsiyelerde bulundu.

ÜNLÜ YILDIZLAR ONU ANLATTI

Banu Noyan, A7 Kitap tarafından okura sunulan “Biraz Söz Dinle ”de Yıldırım Mayruk, Haldun Dormen, Cemil İpekçi, Neslihan Yargıcı, Müge Anlı, Çiğdem Tunç, Emre Kınay, Cem Özer, Seda Akgül, Armağan Çağlayan, Şenay Akay, Özge Ulusoy gibi sanat, moda ve televizyon dünyasının sevilen isimlerinin kitapla ve kendisiyle ilgili görüşlerine de yer verdi. İşte onlardan birkaçı…

blank

BANU NOYAN HAKKINDA;

Haldun Dormen: Sevgili Banu Noyan’la birkaç kez çalışma fırsatı buldum ve çok mutlu oldum. Banu Noyan ne istediğini bilen, bunu yaptırtmakta hiç güçlük çekmeyen, çalışılması ve anlaşması çok kolay bir insandır. Kitabının bu işte çalışanların tümüne yararlı olacağına inanıyorum. Kitabın hayırlı olsun.

Yıldırım Mayruk: Sevgili kızım Banu; her şeyin üstesinden geldin ve geliyorsun, gururumsun. Ama… “Biraz Söz Dinle.” Başarından eminim, sevgilerimle.

Cemil İpekçi: Banu’cuğumda gördüğüm en önemli özellik yaptığı, başladığı işe inanması ve yolunda yürümesi. Bunun yanı sıra yenilikçi, vizyoner, iş disiplini inanılmaz ve çalıştığı kişileri şımartması –ki bu çok güzel bir özellik- kişiye duyduğu saygıyı gösterir. Boşu boşuna kimse başarılı olmuyor. Banu Noyan buna iyi bir örnektir; yılmadan, pes etmeden hedefine devam eden başarılı bir iş kadını ve vefalı bir dost.

Neslihan Yargıcı: Banu, özgün bir kişilik! Ne istediğini bilir, tuttuğunu koparır. Sevince sever, otur dedi mi oturtur. Gitti mi, çeker gider, arkasına bakmaz. Sana söylüyorum kızım, sen anla gelinim.

Müge Anlı: Sevgili Banu Noyan’ın yüreğinde yer edinen dostlarında olduğu gibi değerli okuyucularının da kalbine dokunacağına inancım tam. Çalışkanlığıyla harmanlandığı deneyimlerini paylaştığını bildiğim kitabının her satırını keyifle okuyacağız. Adım attığın her işte olduğu gibi bu alanda da ismini yukarıları taşıyacağından eminim.

Çiğdem Tunç: Yaşamdaki her olguyu “projelendirme” gücü, azmi, kararlılığı ve hedefi 12’den vurabilme becerisi. Bunlar bir kadının, başarı hikâyesini oluştururken şaşmadığı, öz manifestosu… Kitap yazmış. Şaşırdım mı? Hayır! 10 tane daha yazsa şaşırır mıyım? Hayır! Üstelik en çok da bana sarf ettiği sözler gibi başlıklandırmış: “Biraz Söz Dinle” Önce kıyamet kopartırım ama hep dinlerim ben de… Çünkü “Banu Noyan” diye yazılır, “Başarı” diye okunur. Nice nice serüvenlere sağlıkla…

Sinan Akçıl: Banu Noyan’a kendi işinin Messi’si diyorum. Çünkü, başarı öykülerini benzetiyorum. Disiplin, azim, prensip ve kafasına koyduğunu başarmak denilince, benim aklıma Banu Noyan geliyor. Kısacası; sen de hayatta başarılı olmayı kafana koyduysan eğer, hemen al bu kitabı eline ve “Biraz Söz Dinle… “
Emre Kınay:Banu Noyan; hayatımın birçok önemli gününde hep yanımdaydı. O kadar çok hatıra ki anlatmaya sayfalar yetmez. Sadece birinden bahsedecek olsam, kızımın doğduğu günü anlatırım. Daha sayamayacağım birçok gün ve acı tatlı güzel hatıralarla geçen yıllar… Şimdi de ilk kitabında, iki cümle olsun katkıda bulunmak beni çok mutlu ediyor. İlk olabilir ama son olmayacağını da biliyorum. Cümlelerin eksilmesin, artsın, taşsın. Kitap, kitaplar olsun…

Yer: Marmara Park AVM – D&R
Çelebi Mehmet Cad. D:33A, 34515 Esenyurt-İSTANBUL
Tarih: 27 Kasım 2021 Cumartesi
Saat: 15.00
Bilgi İletişim: 0530 236 98 95

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.