Balıkesir Akçay’da Radyo Festivali! Ünlü radyolar ve radyocular Akçay’da buluşuyor!

Balıkesir Akçay Radyo Festivali 3 Temmuz Cumartesi günü Akçay sahil meydanında gerçekleşecek. 6 ulusal radyo ve Balıkesir’de ki yerel radyoların katılımı ile gerçekleşecek olan festival için özel bir tır hazırlandı.

Saat 14’de yerel radyoların açılışı ile başlayacak olan Balıkesir Radyo Festivali’nde saat 17’den itibaren sırasıyla Radyo D, Lig Radyo, Alem Fm, Number One Türk FM, Number One Fm, Pal Nostalji Fm yayınlarını Akçay meydandan tüm dünyaya duyuracak. Festival sunuculuğunu radyocu Hopdedik Ayhan ve haberci Mehmet Aydın’ın yapacağı bu organizasyonda ünlü radyocular Kadir Çetin, Haluk Kesim, Mustafa Fidan, Hilal Özgani, Mert Hakan, Fikret Kocamaz mikrofon başına geçecek. Yayınlara kimi zaman Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’da konuk olacak. Kurulacak olan sistemle radyolar yayınlarını tüm Türkiye ve dünyaya ulaştırılacak. Yine kurulacak olan dev ekranda radyo yayınları tüm sahil boyundan izlenebilecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.