Bade İşçil’in şaşırtan paylaşımı

Boşanma davaları süren Bade İşçil ile Malkoç Süalp arasında sular durulmuyor.

Bade İşçil ile Malkoç Süalp 2013 yılında nikah masasına oturmuş, bu evlilikten de Azur isminde bir de oğulları olmuştu. Çift, haziran ayında ‘şiddetli geçimsizliği’ sebep göstererek boşanmak için mahkemeye başvurdu. Ayrılık kararının ardından Malkoç Süalp, Azur ile özel günlerde görüşebilmek için mahkeme kararı çıkardı.

DOĞUM GÜNÜNÜ AZUR’DAN AYRI GEÇİRDİ

46 yaşındaki Malkoç Süalp doğum gününü oğlu ile birlikte geçirmek istedi. Geçtiğimiz günlerde avukatları aracılığı ile Bade İşçil’e ulaşan Süalp’in bu çabası sonuçsuz kaldı.

Bade İşçil ise yaşananların ardından köpeğinin doğum gününü kutladı ve fotoğrafları Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Doğum gününü oğlundan ayrı geçiren Süalp, Bade İşçil’in paylaştığı fotoğrafları görünce ikinci bir şok yaşadı.

bade iscil

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.